MESIJUS

Mesijus – elektroninės muzikos ir avangardinio repo balsas, taip pat – rašytojas, scenaristas, reklamos ir klipų kūrėjas.

Jo koncertų metu geriau auga palmės, greičiau gyja žaizdos ir lėtėja senėjimo procesas.Yra išleidęs interaktyvios poezijos knygą, aštuonis muzikos albumus, atlikęs šimtus pasirodymų Lietuvoje ir visame pasaulyje, kuria darbus ir performansus šiuolaikinio meno lauke (Baltijos Trienalėje, Venecijos Bienalėje). Gavo eilę apdovanojimų įvairiose srityse: muzikos („Metų alternatyvus atlikėjas“), reklamos („Cannes Young Lions Silver“), vizualiųjų menų („Metų vaizdo klipas“) ir literatūros („Geriausias Slam poetas Europoje“).

„Nelieskit mėlynojo gaublio“, „Jie išskrido į kosmosą“ ar „#tupareigunas“ – vos keli kūriniai iš gausios atlikėjo diskografijos.

 

Mesijus, yra viena ryškiausių ir originaliausių figūrų Lietuvos muzikinėje scenoje. Jis įrašęs ne vieną klasika jau tapusį avangardinio repo albumą, įvertintas už galvą susukančią vaizduotę ir novatoriškumą. (delfi.lt)

 

Mesijus – vienas drąsiausių eksperimentatorių ir provokatorių Lietuvos scenoje. Konceptualus, kandus, šmaikštus, protingas filologas nuolat ieško ir bando kalbos galimybes muzikoje. (lrt.lt)

 

Surrealūs tekstai kurie nebūtinai rimuojasi, išgalvoti žodžiai, eklektiški eksperimentai – tai vos kelios strėlės jo dėkle. Nuo poezijos renginių iki muzikos festivalių, šis nepaprastas, savitas atlikėjas stulbina publiką kur tik bepasirodytų. (mic.lt)

Free WordPress Themes, Free Android Games