Rūšiavimo turnyras. Žaliasis taškas

09.14 I12:00–20:00

Didžioji dalis rūšiuoti bent iš dalies linkusių žmonių paprastai mano, kad rūšiavimas yra sudėtingas, tačiau jiems neblogai išmanomas dalykas. Tačiau rūšiavimo konkurso metu, stengiamės parodyti, jog atvirkščiai jų nuomonei – rūšiuoti labai paprasta, kai žinai keletą paprastų taisyklių. Taip pat neretai sukeliame nuostabą informavę, kad žmonės yra įpratę neteisingai rūšiuoti. Todėl kviesime dalyvius žaidimo forma pasitikrinti žinias ir įgyti naujų – už puikų išmanymą bei aktyvumą, apdovanosime prizais!

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ – tai VšĮ „RV Agentūra“ vykdomas projektas, kurio tikslas – pasitelkiant įvairius būdus užmegzti santykį ir sudominti skirtingo amžiaus ir kartų žmones, ne tik informuojant visuomenę apie atliekų tvarkymo situaciją Lietuvoje, ar mokant teisingai tai daryti savo aplinkoje, tačiau ir visapusiškai supažindinant su žiedinės ekonomikos, tvarios aplinkos principais bei kuo paprastesniu jų integravimu į kiekvieno iš mūsų gyvenimą.

Mūsų draugai VšĮ „Žaliasis taškas“ yra pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, kurios tikslas – kurti veiksmingą bendrą pakuočių atliekų tvarkymo ir antrinių žaliavų perdirbimo sistemą, maksimaliai mažinti aplinkos taršą pakuočių atliekomis bei didinti visuomenės sąmoningumą, skatinant rūšiuoti atliekas.

Todėl suvieniję jėgas, interaktyvių veiklų metu festivalio dalyvius skatinsime susipažinti su antrinio panaudojimo galimybėmis bei tikrinsime jų rūšiavimo žinias!

Free WordPress Themes, Free Android Games