Rugsėjo 7 d.

15:30-16:00 Spektaklis „Pagyvensim – pamatysim“

Vilniaus neįgaliųjų dienos centro teatro grupė | Knygos scena |

 

Vilniaus neįgaliųjų dienos centras yra subūręs talentingų ir pozityvių aktorių mėgėjų teatro grupę. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose neįgaliųjų renginiuose, visuomeniniame gyvenime. Praėjusiais metais tarptautiniame žmonių su negalia teatrų festivalyje „Begasas“ sėkmingai debiutavo improvizacinės istorijos pagal K. Kasparavičiaus knygą „Apie daiktus“.

Skaitymo festivalyje Vilniaus neįgaliųjų dienos centro teatras pristatys teatralizuotą inscenizaciją „Pagyvensim – pamatysim“. Tęsdama tradiciją, teatro grupė vėl gręžiasi į lietuvių autorių kūrybą. Šįkart  bus pristatytos  šešios miniatiūros su muzikiniais intarpais pagal A. Tendzegolskio, J. Gimberio, V. Žilinskaitės ir V. V. Lansbergio humoreskas.

Sceninis veikalas „Pagyvensim – pamatysim“ persmelktas humoro filosofija. Kalbama apie visiškai kasdienius dalykus – vizitą pas gydytoją, sūnaus pažymių knygelės tikrinimą, žmonos nurodymus vyrui, tačiau jie tokie kurioziški ir netikėti, kad išgaunamas satyros efektas. Istorijos labai lakoniškos, pilnos visiškai nesuderinamų dalykų, bet tuo pačiu ir artimos kiekvienam. Juk iš pirmo žvilgsnio ne suderinami dalykai vėliau atsiskleidžia kaip tikroji istorijos prasmė. Humoreskų sąmojis ir paradoksai tikrai privers žiūrovus šyptelėti ir susimąstyti: „gal išties, pagyvensim – pamatysim“.

Free WordPress Themes, Free Android Games