„Marmių“ pristatymas ir dirbtuvėlės

09.13 I 18:00

Skaitymo festivalis šiemet lankytojus pasitinka su šūkiu „Būk, koks esi“. Jį išgirdę @Marmiai ploja iš džiaugsmo ir visus vaikus rugsėjo 13 d. 18 val. kviečia kartu švęsti savo skirtumus!

Apelsinų ryškumo plaukai? Ryškios strazdanos? Išskirtinė šypsena? Didelės akys? Mažos akys? Trumpos rankos ar ypatingai ilgos kojos? Gražu!

Juk mūsų skirtumai ir daro mus ypatingais bei unikaliais, o jei visi būtume vienodi – būtų labai nuobodu gyventi. Pavyzdžiui, didelės akys leidžia pamatyti daugiau gražaus pasaulio, strazdanėlės veikia kaip kasdienė puošmena, o ryškūs plaukai – kaip geros nuotaikos užtaisas nuo ankstyvo ryto.

Būtent apie tai ir pasakoja dvynių Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knyga vaikams „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“, su kuria susipažins Skaitymo festivalio dalyviai. Pagrindinis istorijos veikėjas – mielas marmiukas Olis yra vienintelis geltonas marmis tarp šimtų juodų. Būti išskirtiniu jam iš pradžių buvo labai baugu, bet galiausiai pamilęs save tokį, koks yra – Olis atrado tikrąsias, smagiausias gyvenimo spalvas.

Skirtumo ir įvairovės grožio ieškosime ir kūrybinėje Marmių laboratorijoje Skaitymo festivalyje. Dirbtuvėlių metu vaikai, pasitelkę spalvas ir skirtingas formas,  pažins savo skirtumus ir mokysis juos pamilti ne tik savyje, bet ir kitame.

Free WordPress Themes, Free Android Games