Kamila Golod

Kamila Golod – Gerų Emocijų Namai įkūrėja, emocinės sveikatos ugdymo specialistė, knygos „Drąsa būti savimi“ autorė. Skaitymo festivalio metu Kamila kartu su leidyklos „Didakta“ vadovu Remigijum Martinavičium pristatys knygą „Drąsa būti savimi“.

Rašytoja tiki, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo autorius, galintis atrasti autentišką gyvenimo skonį, pajusti džiaugsmą teikiantį gyvenimo tempą, pasiekti užsibrėžtų tikslų, būnant harmonijoje su savimi, bei kitais. „Šia knyga noriu paskatinti žmogų trumpam sustoti ir pažiūrėti į savo gyvenimą iš šalies. Kadangi herojų asmenybės yra ganėtinai ryškios ir įvairiapusiškos, manau, kiekvienas atpažins juose nors dalelę savęs. Tikiu, jog tam, kad geriau pažintume save, mums reikia „veidrodžio“ – kaip jausmų ir minčių atspindžio“, teigia emocinės sveikatos ugdymo specialistė ir šios knygos autorė Kamila Golod.

Apie Kamilos rašymo kelią, pagrindinius knygos momentus ir kitus įdomius faktus išgirsite knygos „Drąsa būti savimi“ pristatymo metu trečiajame Skaitymo festivalyje.

Free WordPress Themes, Free Android Games