Juodas Šuo – slaptas knygynas, įsikūręs unikaliame Pylimo gatvės name, su išlikusiomis senomis medinėmis laiptinėmis, įstiklintu vidiniu stogu bei kaimynų puoselėjama oranžerija. Kaimynystėje – Reformatų bažnyčia, apie kurią retas lankytojas žino – labiau atsimenamas sovietmečiu ten veikęs Kronikos kino teatras. 

Gerų istorijų nuojauta pasitinka net neįžengus pro duris. Kurti slaptą knygyną įkvėpė tiek noras pasiūlyti alternatyvią kultūrinę erdvę Vilniui, tiek galimybė ne tik patiems atrasti, bet ir dalintis naujų vietų atradimo džiaugsmu.

Radę knygyną lankytojai atsiduria 6 kambarių bute, kur veikia ir gyvena skirtingų sričių menininkai, o jei pasiseka – pakliūnama į Studium P organizuojamus vienos dienos renginius, jei ne – susipažįstama su buto kasdienybe. 

Iki pat lubų knygomis užpildytas kambarys dažnam primena didžiulę asmeninę biblioteką. Iš tiesų tai – 8000 leidinių, surinktų keliaujant po Lietuvą, knygyno lentynose laukiančių naujų namų. Skaitytos knygos čia istoriniai herojai, seniai pamiltos, netikėtai atrastos ar nematytos, bet vertos naujos istorijos. 

Kartais Juodo Šuns knygynas migruoja į miesto šurmulį – šventes, festivalius ir susibūrimus – po skvernu paslėpę kelis „Eurovizijos poezijos“ ir „Maestro legendinių“ egzempliorius, kviečia pasimatyti.

Free WordPress Themes, Free Android Games