CodeAcademy 

CodeAcademy ir CodeAcademy Kids – tai programavimo akademijos suaugusiems bei vaikams, teikiančios aukščiausios kokybės programavimo kursus.

CodeAcademy, veikianti jau antrus metus, kasmet paruošia daugiau nei 500 studentų – UI/UX specialistų, Frontend ir Backend programuotojų, kurie sėkmingai tęsia karjerą perspektyviausiose IT įmonėse. CodeAcademy kursų programas kuria geriausi vietos specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje.

CodeAcademy Kids – moksleivių programavimo akademija – savo veiklą pradėjo 2017 metų pradžioje, tačiau jau įgavo pagreitį ir pritraukia vis daugiau moksleivių, norinčių savo popamokinį laiką praleisti prasmingai ir efektyviai. Čia moksleiviai mokosi plačiausiai naudojamų programavimo kalbų kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas ir prekinius ženklus. Dėstytojai tampa moksleivių asmeninių projektų mentoriais.

Skaitymo festivalyje CodeAcademy ir CodeAcademy Kids komanda pakvies susipažinti su kitokiomis, programavimo kalbomis, festivalio lankytojus nukels į virtualią realybę bei parodys ne tik kaip skaityti, bet ir rašyti skirtingas programavimo kalbas.

Free WordPress Themes, Free Android Games